  • C2101A.21.10
C2101A.21.10
advertisement
Manufacturer No:
C2101A.21.10
HK JDW NO:
336-C2101A.21.10
Step5Bar-code shipping tag
C2101A.21.10
  • Operating Temperature
    -20°C~105°C
  • Series
    2101A
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Color
    Grey
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Jacket Color
    Gray
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.094 (2.38mm)
  • Insulation Diameter
    2.3876 mm
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.032 0.81mm