  • C22G100S
C22G100S
advertisement
Manufacturer No:
C22G100S
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-C22G100S
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 100A, 500VAC, 500VDC, 120000A (IR), Inline/holder