  • C4AF6BW5200A3JJ
C4AF6BW5200A3JJ
advertisement
Manufacturer No:
C4AF6BW5200A3JJ
HK JDW NO:
417-C4AF6BW5200A3JJ
Package:
Datasheet:
C4AF6BW5200A3JJ
Description:
Cap Film 20uF 300VAC PP 5% (42.5 X 28 X 37mm) Radial 37.5mm 0.0031 Ohm 85°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
C4AF6BW5200A3JJ
    Select All
  • Product Weight (g)
    62
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC