  • C5SMF-BJN-CT34Q3T2
C5SMF-BJN-CT34Q3T2
advertisement
Manufacturer No:
C5SMF-BJN-CT34Q3T2
HK JDW NO:
163-C5SMF-BJN-CT34Q3T2
Step5Bar-code shipping tag
C5SMF-BJN-CT34Q3T2
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3.4V
  • Current - Test
    20mA
  • Lens Size
    5.10mmx3.70mm
  • Wavelength - Dominant
    465nm
  • Height
    7mm