  • CA-30111.0592M-C
CA-30111.0592M-C
advertisement
Manufacturer No:
CA-30111.0592M-C
Manufacturer:
Toyocom
HK JDW NO:
4747-CA-30111.0592M-C
Package:
Radial
Datasheet:
CA-30111.0592M-C
Description:
CA-30111.0592M-C datasheet pdf and Crystals product details from Toyocom stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CA-30111.0592M-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Capacitance
    18pF
  • Frequency
    11.0592MHz
  • Frequency Stability
    30 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    8.89mm
  • Length
    8.89mm