  • CAN4313119000871B
CAN4313119000871B
advertisement
Manufacturer No:
CAN4313119000871B
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-CAN4313119000871B
Package:
Datasheet:
CAN4313119000871B
Description:
CAN4313119000871B datasheet pdf and RF Antennas product details from Yageo stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CAN4313119000871B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    6
  • Published
    2002
  • Frequency
    900MHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    950MHz
  • Bandwidth
    100 Hz