  • CAO-4.6-0.15
CAO-4.6-0.15
advertisement
Manufacturer No:
CAO-4.6-0.15
Manufacturer:
Amgis, LLC
HK JDW NO:
34-CAO-4.6-0.15
Package:
Horizontal, No Base, 4 PC Pin
Datasheet:
Description:
CMC 150UH 4.6A 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CAO-4.6-0.15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Horizontal, No Base, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    CA
  • Size / Dimension
    0.551Dia 14.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    150 μH
  • Current
    4.6A
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    8mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    4.6A
  • Inductance @ Frequency
    150μH @ 10kHz
  • Height
    8.001mm
  • Height (Max)
    0.315 8.00mm