  • CB3LV-3C-1M5440
CB3LV-3C-1M5440
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-3C-1M5440
HK JDW NO:
221-CB3LV-3C-1M5440
Package:
CSMD
Datasheet:
CB3LV-3C-1M5440
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-3C-1M5440
    Select All
  • Contact Plating
    Gold
  • Package / Case
    CSMD
    e4
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Depth
    5mm
  • Current Rating
    7mA
  • Frequency
    1.544MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    1.544MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    8ns
  • Fall Time-Max
    8ns
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    12mA
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1.7018mm
  • Length
    7mm
  • Width
    5.0038mm