  • CBC3225T220MRV
CBC3225T220MRV
advertisement
Manufacturer No:
CBC3225T220MRV
HK JDW NO:
782-CBC3225T220MRV
Package:
1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 2898
Step5Bar-code shipping tag
CBC3225T220MRV
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    500mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    351mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    17MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    620mA
  • Rated Current-Max
    0.5A
  • Height Seated (Max)
    0.106 2.70mm