  • CBC3225T821KRV
CBC3225T821KRV
advertisement
Manufacturer No:
CBC3225T821KRV
HK JDW NO:
782-CBC3225T821KRV
Package:
1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 439
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CBC3225T821KRV
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    80mA
  • Inductance
    820μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    15.6Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.8MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    110mA
  • Rated Current-Max
    0.08A
  • Height Seated (Max)
    0.106 2.70mm