  • CC0805JRNPO9BN751
CC0805JRNPO9BN751
advertisement
Manufacturer No:
CC0805JRNPO9BN751
HK JDW NO:
898-CC0805JRNPO9BN751
Package:
0805
Datasheet:
CC0805JRNPO9BN751
Description:
750pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Quantity:
In Stock : 6331
Step5Bar-code shipping tag
CC0805JRNPO9BN751
    Select All
  • Factory Lead Time
    33 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    750pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm