  • CC1206JRNP00BN101
CC1206JRNP00BN101
advertisement
Manufacturer No:
CC1206JRNP00BN101
HK JDW NO:
898-CC1206JRNP00BN101
Package:
1206
Datasheet:
CC1206JRNP00BN101
Description:
100pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CC1206JRNP00BN101
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm