  • CCP2B-1-30CF
CCP2B-1-30CF
advertisement
Manufacturer No:
CCP2B-1-30CF
HK JDW NO:
256-CCP2B-1-30CF
Package:
Datasheet:
Description:
SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CCP2B-1-30CF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mfr
    Eaton - Bussmann Electrical Division
  • Series
    Cubefuse? CCP2B
  • Type
    Fuse Carrier
  • Voltage
    347V
  • Current
    30A