  • CCPD-033X-50-161.1328
CCPD-033X-50-161.1328
advertisement
Manufacturer No:
CCPD-033X-50-161.1328
HK JDW NO:
198-CCPD-033X-50-161.1328
Step5Bar-code shipping tag
CCPD-033X-50-161.1328
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    161.1328MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Max Supply Current
    88mA
  • Height
    1.8034mm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • Length
    6.9596mm
  • Width
    4.9022mm