  • CCR75CG391FSTR2
CCR75CG391FSTR2
advertisement
Manufacturer No:
CCR75CG391FSTR2
HK JDW NO:
66-CCR75CG391FSTR2
Description:
390pF Ceramic Capacitor 1% Axial
Step5Bar-code shipping tag
CCR75CG391FSTR2
    Axial
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390pF
  • Dielectric
    C0G
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    4.07mm