  • CCR78CG103FPTR1
CCR78CG103FPTR1
advertisement
Manufacturer No:
CCR78CG103FPTR1
HK JDW NO:
66-CCR78CG103FPTR1
Description:
10nF Ceramic Capacitor 1% Axial
Step5Bar-code shipping tag
CCR78CG103FPTR1
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    12.7mm