  • CCSMA18-MM-141-7
CCSMA18-MM-141-7
advertisement
Manufacturer No:
CCSMA18-MM-141-7
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CCSMA18-MM-141-7
Package:
Datasheet:
CCSMA18-MM-141-7
Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 7"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CCSMA18-MM-141-7
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2014
  • Series
    141
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Gray
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    Hand Formable .141
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Length
    7.000 177.80mm