  • CDR01BP470BKZSMP
CDR01BP470BKZSMP
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BP470BKZSMP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR01BP470BKZSMP
Datasheet:
Description:
47pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BP470BKZSMP
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
    0805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm