  • CDR01BX102BKMRMC
CDR01BX102BKMRMC
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BX102BKMRMC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR01BX102BKMRMC
Package:
0805
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BX102BKMRMC
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm