  • CDR01BX332BKSP\6
CDR01BX332BKSP\6
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BX332BKSP\6
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR01BX332BKSP\6
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BX332BKSP\6
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    0805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2.03mm