  • CDR01BX332BKYMMB
CDR01BX332BKYMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BX332BKYMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR01BX332BKYMMB
Package:
0805
Datasheet:
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BX332BKYMMB
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm