  • CDR02BX472BKUP\W
CDR02BX472BKUP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR02BX472BKUP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR02BX472BKUP\W
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% 1805
Step5Bar-code shipping tag
CDR02BX472BKUP\W
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    1805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    4.57mm