  • CDR03BP681BKUP\M500
CDR03BP681BKUP\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR03BP681BKUP\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR03BP681BKUP\M500
Datasheet:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 10% 1808
Step5Bar-code shipping tag
CDR03BP681BKUP\M500
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    1808
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Depth
    2.03mm
  • Length
    4.57mm