  • CDR04BX473BKWR\W
CDR04BX473BKWR\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR04BX473BKWR\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR04BX473BKWR\W
Package:
1812
Datasheet:
Description:
47nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR04BX473BKWR\W
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47nF
  • Depth
    3.18mm
  • Length
    4.57mm