  • CDR05BX224AKUR\W
CDR05BX224AKUR\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR05BX224AKUR\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR05BX224AKUR\W
Package:
1825
Datasheet:
Description:
220nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR05BX224AKUR\W
    1825
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    6.35mm
  • Length
    4.57mm