  • CDR05BX683BKUP\M250
CDR05BX683BKUP\M250
advertisement
Manufacturer No:
CDR05BX683BKUP\M250
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR05BX683BKUP\M250
Package:
1825
Datasheet:
Description:
68nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR05BX683BKUP\M250
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    1825
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    68nF
  • Depth
    6.35mm
  • Length
    4.57mm