  • CDR11BP102AFMM
CDR11BP102AFMM
advertisement
Manufacturer No:
CDR11BP102AFMM
HK JDW NO:
5781-CDR11BP102AFMM
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Surface Mount, 0606, CHIP