  • CDR12BP431AJUS
CDR12BP431AJUS
advertisement
Manufacturer No:
CDR12BP431AJUS
HK JDW NO:
66-CDR12BP431AJUS
Description:
CDR(MICROWAVE) 430pF Ceramic Capacitor 5% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Step5Bar-code shipping tag
CDR12BP431AJUS
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    430pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    WAFFLE PACK
  • Depth
    1.4mm
  • Height
    0.979mm
  • Length
    1.4mm
  • Width
    35.6mm