  • CDR14BG201DJSM
CDR14BG201DJSM
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BG201DJSM
HK JDW NO:
5781-CDR14BG201DJSM
Description:
Ceramic Capacitor, Ceramic, 300V, BG, 90ppm/Cel TC, 0.0002uF, 1111