  • CDR14BP101EJSM
CDR14BP101EJSM
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BP101EJSM
HK JDW NO:
5781-CDR14BP101EJSM
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 1111, CHIP