  • CDR14BP180CJUM
CDR14BP180CJUM
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BP180CJUM
HK JDW NO:
66-CDR14BP180CJUM
Description:
CDR(MICROWAVE) 18pF Ceramic Capacitor 5% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Step5Bar-code shipping tag
CDR14BP180CJUM
    CDR(MICROWAVE)
  • Published
    2010
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    18pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Packing Method
    WAFFLE PACK
  • Depth
    2.79mm
  • Height
    1.676mm
  • Length
    2.79mm
  • Width
    70.9mm