  • CDR14BP222AKSP
CDR14BP222AKSP
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BP222AKSP
HK JDW NO:
66-CDR14BP222AKSP
Description:
CDR(MICROWAVE) 2.2nF Ceramic Capacitor 10% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Step5Bar-code shipping tag
CDR14BP222AKSP
    WRAPAROUND
  • Series
    CDR(MICROWAVE)
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    2.2nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height
    1.676mm
  • Length
    2.79mm
  • Width
    70.9mm