  • CDR14BP621BFUP
CDR14BP621BFUP
advertisement
Manufacturer No:
CDR14BP621BFUP
HK JDW NO:
66-CDR14BP621BFUP
Package:
Datasheet:
CDR14BP621BFUP
Description:
620pF Ceramic Capacitor 1% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Step5Bar-code shipping tag
CDR14BP621BFUP
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    620pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    2.79mm
  • Height
    1.676mm
  • Length
    2.79mm
  • Width
    70.9mm