  • CDR31BP120BKMPAC
CDR31BP120BKMPAC
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP120BKMPAC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP120BKMPAC
Description:
12pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP120BKMPAC
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    12pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm