  • CDR31BP121BJUP\M
CDR31BP121BJUP\M
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP121BJUP\M
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP121BJUP\M
Package:
0805
Datasheet:
Description:
120pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP121BJUP\M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    120pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm