  • CDR31BP1R0BBMP\W
CDR31BP1R0BBMP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP1R0BBMP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP1R0BBMP\W
Datasheet:
Description:
1pF Ceramic Capacitor 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP1R0BBMP\W
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    0805
  • Published
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm