  • CDR31BP271BFZMMT
CDR31BP271BFZMMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP271BFZMMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP271BFZMMT
Description:
270pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP271BFZMMT
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm