  • CDR31BP271BJWRMT
CDR31BP271BJWRMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP271BJWRMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP271BJWRMT
Description:
270pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP271BJWRMT
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm