  • CDR31BP2R2BCWR\500
CDR31BP2R2BCWR\500
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP2R2BCWR\500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP2R2BCWR\500
Description:
2.2pF Ceramic Capacitor 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP2R2BCWR\500
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm