  • CDR31BP331BFUS\M2K
CDR31BP331BFUS\M2K
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP331BFUS\M2K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP331BFUS\M2K
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP331BFUS\M2K
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm