  • CDR31BP331BFWS\M500
CDR31BP331BFWS\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP331BFWS\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BP331BFWS\M500
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP331BFWS\M500
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm