  • CDR31BP470BJWMMB
CDR31BP470BJWMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP470BJWMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP470BJWMMB
Package:
0805
Datasheet:
Description:
47pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP470BJWMMB
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm