  • CDR31BP4R3BBWR\M1K
CDR31BP4R3BBWR\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP4R3BBWR\M1K
HK JDW NO:
66-CDR31BP4R3BBWR\M1K
Description:
4.3pF Ceramic Capacitor 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP4R3BBWR\M1K
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.3pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm