  • CDR31BP4R7BDWM\500
CDR31BP4R7BDWM\500
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP4R7BDWM\500
HK JDW NO:
66-CDR31BP4R7BDWM\500
Description:
4.7pF Ceramic Capacitor 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP4R7BDWM\500
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm