  • CDR31BP750BKMMMR
CDR31BP750BKMMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP750BKMMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP750BKMMMR
Package:
0805
Datasheet:
Description:
75pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP750BKMMMR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    75pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm