  • CDR31BX102BKYMMC
CDR31BX102BKYMMC
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX102BKYMMC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX102BKYMMC
Description:
1nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX102BKYMMC
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm