  • CDR31BX123AKYSMB
CDR31BX123AKYSMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX123AKYSMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX123AKYSMB
Description:
12nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX123AKYSMB
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    12nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm