  • CDR31BX152BKWP\M500
CDR31BX152BKWP\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX152BKWP\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BX152BKWP\M500
Description:
1.5nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Quantity:
In Stock : 500
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX152BKWP\M500
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5nF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm