  • CDR31BX332BKWSMT
CDR31BX332BKWSMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX332BKWSMT
HK JDW NO:
866-CDR31BX332BKWSMT
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX332BKWSMT
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
    0805
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm