  • CDR31BX472BKURMB
CDR31BX472BKURMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX472BKURMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX472BKURMB
Datasheet:
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX472BKURMB
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm